Bekijk!  
Home / Tour de France deelnemers

Tour de France deelnemers

De Tour de France wordt ook dit jaar weer door verschillende ploegen en deelnemers bereden. Dit jaar, 2020, rijden er 22 ploegen mee met in totaal ruim 200 deelnemers. Onder de ploegen zijn Jumbo Visma en Sunweb de Nederlandse ploegen die meedoet met onder anderen rijdens als Tom du Moulin en Robert Gesink.
Onderstaand een overzicht van alle deelnemende ploegen en rijders:

rijder ploeg
Ineos Grenadiers2
1. Egan Bernal Ineos Grenadiers2
2. Andrey Amador Ineos Grenadiers2
3. Richard Carapaz Ineos Grenadiers2
4. Jonathan Castroviejo Ineos Grenadiers2
5. Michal Kwiatkowski Ineos Grenadiers2
6. Luke Rowe Ineos Grenadiers2
7. Pavel Sivakov Ineos Grenadiers2
8. Dylan van Baarle Ineos Grenadiers2
Jumbo-Visma
11. Primoz Roglic Jumbo-Visma
12. George Bennett Jumbo-Visma
13. Amund Grøndahl Jansen Jumbo-Visma
14. Tom Dumoulin Jumbo-Visma
15. Robert Gesink Jumbo-Visma
16. Sepp Kuss Jumbo-Visma
17. Tony Martin Jumbo-Visma
18. Wout van Aert Jumbo-Visma
BORA-hansgrohe
21. Peter Sagan BORA-hansgrohe
22. Emanuel Buchmann BORA-hansgrohe
23. Felix Großschartner BORA-hansgrohe
24. Lennard Kämna BORA-hansgrohe
25. Gregor Mühlberger BORA-hansgrohe
26. Daniel Oss BORA-hansgrohe
27. Lukas Pöstlberger BORA-hansgrohe
28. Maximilian Schachmann BORA-hansgrohe
AG2R La Mondiale
31. Romain Bardet AG2R La Mondiale
32. Mikael Chérel AG2R La Mondiale
33. Benoît Cosnefroy AG2R La Mondiale
34. Pierre Latour AG2R La Mondiale
35. Oliver Naesen AG2R La Mondiale
36. Nans Peters AG2R La Mondiale
37. Clément Venturini AG2R La Mondiale
38. Alexis Vuillermoz AG2R La Mondiale
Deceuninck-QuickStep
41. Julian Alaphilippe Deceuninck-QuickStep
42. Kasper Asgreen Deceuninck-QuickStep
43. Sam Bennett Deceuninck-QuickStep
44. Rémi Cavagna Deceuninck-QuickStep
45. Tim Declercq Deceuninck-QuickStep
46. Dries Devenyns Deceuninck-QuickStep
47. Bob Jungels Deceuninck-QuickStep
48. Michael Mørkøv Deceuninck-QuickStep
Groupama-FDJ
51. Thibaut Pinot Groupama-FDJ
52. William Bonnet Groupama-FDJ
53. David Gaudu Groupama-FDJ
54. Stefan Küng Groupama-FDJ
55. Matthieu Ladagnous Groupama-FDJ
56. Valentin Madouas Groupama-FDJ
57. Rudy Molard Groupama-FDJ
58. Sébastien Reichenbach Groupama-FDJ
Bahrain McLaren
61. Mikel Landa Bahrain McLaren
62. Pello Bilbao Bahrain McLaren
63. Damiano Caruso Bahrain McLaren
64. Sonny Colbrelli Bahrain McLaren
65. Marco Haller Bahrain McLaren
66. Matej Mohoric Bahrain McLaren
67. Wout Poels Bahrain McLaren
68. Rafael Valls Bahrain McLaren
EF Pro Cycling
71. Rigoberto Uran EF Pro Cycling
72. Alberto Bettiol EF Pro Cycling
73. Hugh Carthy EF Pro Cycling
74. Sergio Higuita EF Pro Cycling
75. Jens Keukeleire EF Pro Cycling
76. Daniel Felipe Martínez EF Pro Cycling
77. Neilson Powless EF Pro Cycling
78. Tejay van Garderen EF Pro Cycling
Arkéa-Samsic
81. Nairo Quintana Arkéa-Samsic
82. Winner Anacona Arkéa-Samsic
83. Warren Barguil Arkéa-Samsic
84. Kévin Ledanois Arkéa-Samsic
85. Dayer Quintana Arkéa-Samsic
86. Diego Rosa Arkéa-Samsic
87. Clément Russo Arkéa-Samsic
88. Connor Swift Arkéa-Samsic
Movistar
91. Alejandro Valverde Movistar
92. Dario Cataldo Movistar
93. Imanol Erviti Movistar
94. Enric Mas Movistar
95. Nelson Oliveira Movistar
96. José Joaquin Rojas Movistar
97. Marc Soler Movistar
98. Carlos Verona Movistar
Trek-Segafredo
101. Richie Porte Trek-Segafredo
102. Niklas Eg Trek-Segafredo
103. Kenny Elissonde Trek-Segafredo
104. Bauke Mollema Trek-Segafredo
105. Mads Pedersen Trek-Segafredo
106. Toms Skujins Trek-Segafredo
107. Jasper Stuyven Trek-Segafredo
108. Edward Theuns Trek-Segafredo
CCC
111. Greg Van Avermaet CCC
112. Alessandro De Marchi CCC
113. Simon Geschke CCC
114. Jan Hirt CCC
115. Jonas Koch CCC
116. Michael Schär CCC
117. Matteo Trentin CCC
118. Ilnur Zakarin CCC
Cofidis
121. Guillaume Martin Cofidis
122. Simone Consonni Cofidis
123. Nicolas Edet Cofidis
124. Jesús Herrada Cofidis
125. Christophe Laporte Cofidis
126. Anthony Perez Cofidis
127. Pierre Luc Périchon Cofidis
128. Elia Viviani Cofidis
UAE Emirates
131. Tadej Pogacar UAE Emirates
132. Fabio Aru UAE Emirates
133. David De la Cruz UAE Emirates
134. Davide Formolo UAE Emirates
135. Alexander Kristoff UAE Emirates
136. Vegard Stake Laengen UAE Emirates
137. Marco Marcato UAE Emirates
138. Jan Polanc UAE Emirates
Astana
141. Miguel Ángel López Astana
142. Omar Fraile Astana
143. Hugo Houle Astana
144. Gorka Izagirre Astana
145. Ion Izagirre Astana
146. Alexey Loetsenko Astana
147. Luis Léon Sánchez Astana
148. Harold Tejeda Astana
Lotto Soudal
151. Caleb Ewan Lotto Soudal
152. Steff Cras Lotto Soudal
153. Jasper De Buyst Lotto Soudal
154. Thomas De Gendt Lotto Soudal
155. John Degenkolb Lotto Soudal
156. Frederik Frison Lotto Soudal
157. Philippe Gilbert Lotto Soudal
158. Roger Kluge Lotto Soudal
Mitchelton-Scott
161. Adam Yates Mitchelton-Scott
162. Jack Bauer Mitchelton-Scott
163. Sam Bewley Mitchelton-Scott
164. Esteban Chaves Mitchelton-Scott
165. Daryl Impey Mitchelton-Scott
166. Christopher Juul-Jensen Mitchelton-Scott
167. Luka Mezgec Mitchelton-Scott
168. Mikel Nieve Mitchelton-Scott
Israel Start- Up Nation
171. Daniel Martin Israel Start- Up Nation
172. André Greipel Israel Start- Up Nation
173. Ben Hermans Israel Start- Up Nation
174. Hugo Hofstetter Israel Start- Up Nation
175. Krists Neilands Israel Start- Up Nation
176. Guy Niv Israel Start- Up Nation
177. Nils Politt Israel Start- Up Nation
178. Tom Van Asbroeck Israel Start- Up Nation
Total Direct Energie
181. Niccolò Bonifazio Total Direct Energie
182. Mathieu Burgaudeau Total Direct Energie
183. Lilian Calmejane Total Direct Energie
184. Jérôme Cousin Total Direct Energie
185. Fabien Grellier Total Direct Energie
186. Romain Sicard Total Direct Energie
187. Geoffrey Soupe Total Direct Energie
188. Anthony Turgis Total Direct Energie
NTT Pro Cycling
191. Giacomo Nizzolo NTT Pro Cycling
192. Edvald Boasson Hagen NTT Pro Cycling
193. Ryan Gibbons NTT Pro Cycling
194. Michael Gogl NTT Pro Cycling
195. Roman Kreuziger NTT Pro Cycling
196. Domenico Pozzovivo NTT Pro Cycling
197. Michael Valgren NTT Pro Cycling
198. Maximilian Walscheid NTT Pro Cycling
Team Sunweb
201. Tiesj Benoot Team Sunweb
202. Nikias Arndt Team Sunweb
203. Cees Bol Team Sunweb
204. Marc Hirschi Team Sunweb
205. Søren Kragh Andersen Team Sunweb
206. Joris Nieuwenhuis Team Sunweb
207. Casper Pedersen Team Sunweb
208. Nicholas Roche Team Sunweb
B&B Hotels-Vital Concept
211. Pierre Rolland B&B Hotels-Vital Concept
212. Cyril Barthe B&B Hotels-Vital Concept
213. Maxime Chevalier B&B Hotels-Vital Concept
214. Bryan Coquard B&B Hotels-Vital Concept
215. Jens Debusschere B&B Hotels-Vital Concept
216. Cyril Gautier B&B Hotels-Vital Concept
217. Quentin Pacher B&B Hotels-Vital Concept
218. Kévin Reza B&B Hotels-Vital Concept
Top